1 / 4
Lenovo G500
6.000 МКД
28.03.2023 17:42

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows 10, makedonsko meni...

*** Bez zameni
*** Poveke Info na 078/ 897 400

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
072219948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам