1 / 11
Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat
6.300 €
Цената е фиксна
Денес 11:40

Тетово / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema
So zelen karton
Smenet rebrasti pred 3000 km i celosen servis od disk plocki i ulje i site filtri
So garancija do posleden km
Ima i servisna kniska
16 ednite od najdobrite motori so najmala potrosuvacka
Oprema:Tempomat,greaci na shofershajna,elektricni retrovizori na otvoranje i zatvoranje,a-test premiumfoli,multimedia vollon,klimatronic,ambientlight sve boja.
Zamena samo touran 2007 nagore

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

shain
Потврден огласувач
070320200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам