1 / 1
BB Rent a car Ohrid
32 €
Цената не е фиксна
08.10.2022 11:39

Охрид / Охрид

!!!!!Black Friday!!!!!
Попусти од 20%

ББ Рент а кар Охрид ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во регионот. Чувствувајте се безбедно каде и да одите.
+38976338600
+38976338700

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

BB Rent a car
Потврден огласувач
076338700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам