1 / 4
CITY BIKE BOCAS GERMANSKI VELOSIPED
По Договор
30.01.2023 09:33

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

SE PRODAVA CITY BIKE MASKI
BOCAS MADE IN GERMANY
28 MICA TRKALA
MAGNETNO OSVETLUVANJE
AMORTIZER NAPRED
PREDNA KOCNICA
KONTRA KOCNICA
7 BRZINI SHIMANO NEXUS OPREMA
NOVI GUMI

MNOGU SOCUVAN
KOMPLETNO ISPRAVEN

077 741 212

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
077741212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам