1 / 7
NISAN NOTE DCI 2008
1 €
Цената е фиксна
08.10.2022 15:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

Nissan

Модел:

Note

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA NISAN NOTE DCI 2008 GODINA EKSTRA E SACUVANA FULL OPREMA KOLATA VREDI DA SE VIDI MOZE DA SE GLEDA VO SEKOJ MOMENT ZA POVISHE INFO 070880883 ILI 071588887 MOZE I ZAMENA SO POMALA KOLA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

erkull
sumatoska
Потврден огласувач
071588887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам