1 / 1
Личен развој, човечки ресурси и промоција и продажба
300 €
08.10.2022 16:18

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Култура, Религии

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Јас сум сестрана личност која сака да работи за (група на) амбициозни личности,
Обавувам беспрекорна лична и организациона асистенција и советување, логистичка помош или човечки ресурси и секаква срдечна и деловна комуникација, како и промоција и продажба на ваши производи и услуги, доколку имаме ментално-духовен интегритет. Доколку не, обавувам присуство и асистенција во личен развој, заради непречено работење на целите и побрзи резултати. Докажано.

Да сумирам:
Сè што прави жена (духовна или логистичка/човечки ресурси асистенција, глума заради промоција и продажба на услуги и добра...) го правам јас за нормално надоместок. Во зависност од услугата, наплаќам различно. Со оглед на деликатноста на мојата работа, наплаќам помалку на ликови на кои сметам дека итно им е потребна таа помош. Затоа не се двоумите да ме побарате.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Џиа
Потврден огласувач
075355932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам