Baram parcela do 300 m2
1 €
26.01.2023 21:32

Битола / Битола

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CRVENIK nad patot, kade ima veke izgradeni vikendici ili pred seloto nasproti POPOT kade ima izgradeno 3-4
vikendici.Moze i vo s. MAGAREVO i vo s. LAVCI.( MOZI i STARA RUINIRANA KUKA SO DVORNO MESTO DO 300 Mm 2), Kontakt na tel.070 960 658

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам