1 / 2
Zenski velosiped tocak
1 €
25.12.2022 12:44

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Женски велосипед точак со 5 брзини

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

PRODAZBA
Потврден огласувач
075705301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам