1 / 1
Pifla za saksofon Yamaha c4
1.500 МКД
16.12.2022 23:03

Прилеп / Прилеп

Se prodava plasticna pifla za saksofon Yamaha c4 so stega i kapace

Dzvonete na:076 774 388 Bojan

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075215813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам