1 / 3
Geramidi Герамиди Ѓерамиди
5 МКД
Цената е фиксна
18.12.2022 11:40

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat polovni geramidi okolu 500 parcina vo solidna sostojba.
Telefon za kontakt: 075 621 042

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
075621042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам