1 / 7
Ford C max 2.0 Tdci
3.000 €
12.01.2023 10:54

Тетово / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

.078407076

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Reklama
Tetove
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам