1 / 5
Kompresor Michelin 200L, moze i zamena za pogolem
51.000 МКД
Со вклучен ДДВ
23.10.2022 13:00

Виница / Виница

Испраќам по карго    

kompresor Michelin 200L, Moze i zamena za pogolem. kupen vo mart 2022 od Sinpeks, pod garancija e 1 godina.
Ekstra Cena. Ima slika za pregled na performansi.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078453766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам