1 / 12
Стан во Скопје ( центар )
350 €
24.11.2022 12:24

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

50 - та дивизија ( јавна соба )

Се издава стан во Скопје во близина на државна болница.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Димитар
Потврден огласувач
078631873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам