1 / 8
Se prodava suzuki vstrom 1000
1 €
15.12.2022 18:09

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Останато

Година:

2008

Модел:

V Strom 1000

Километри:

50000

Suzuki V Strom 1000 2008 godina pominati 55000 km promeneto maslo kocnici novi gumi, lanec , zvezdi, registriran, originalni auspusi i plus two brothers sportski izduvi.
Kontakt 078 283 177 Cele.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075246276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам