САЛОНИТ ТАБЛИ
По Договор
09.10.2022 08:40

Скопје Центар / Скопје

Кој има потреба од користени салонит табли за кров нека се јави. Имам околу 50 ком. Цена 0 денари. Тел. 078458301

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

BORCE
Потврден огласувач
075458301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам