1 / 2
Camec
1.000 €
13.12.2022 12:07

Кисела Вода / Скопје

Se prodava aluminski camec so dimenzii 3m dolzina,145 sirina i 1m dno sirina,ne podlezi na registracija posto e do 3m,racno praven po poracka ,mnogu stabilen i lesen samo 60 kg,vo extra sostojba nema razlika od nov.Samo camecot e 1000evra,so atestirana prikolka komplet 1250 evra.

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075338807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам