1 / 8
CD TECHNICS SL-PS670 EKSTRA KAKO FABRICKO
6.000 МКД
28.12.2022 09:05

Гази Баба / Скопје

Prodavam dve parcinja
TECHNICS SL-PS670
Socuvani, fabricka sostojba, cita se duri poveke od ocekuvanoto, extra brz pristap i citanje na cd-a.
Odusevuva kako raboti.
Zvouk neverojaten.
Nema nitu eden nedostatok, samo uzivanje.

Parce 6000 den.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

BRANE
Потврден огласувач
071210705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам