1 / 5
Se prodava pravosmukalka KIRBI
250 €
18.12.2022 13:44

Кисела Вода / Скопје

Pravosmukalkata e funkcionalna,mn malku. Se prodava bez dodatoci( kako na slikata).
070328693
078696003

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
telefonskiot broj e vo tekstot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам