1 / 3
Detski chizmi
800 МКД
28.01.2023 22:53

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

35

Боја:

Други

Se prodaraav detski maski chizmi br.35, vodootporni

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078402425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам