1 / 5
Prodavam ATV STEELS 850G pro epa
11.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 12:59

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

ATV STELS 850G GUEPARD Trophy PRO EPS

850 cc3
69KS show
2 cilindri vodno ladenje
Max speed 109km/h
Vitlo
Kuka
Rolbar napred nazad
Gepek pozadi
Hladnjak podignat
Servis napravane na 1000km
Pominato km 1007km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
077707777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам