1 / 5
Bmw 530D
7.500 €
11.10.2022 13:00

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba, redizajn,kobra menjac, so realni kilometri,servisirano pred 2 meseca, nov akumulator i novi gumi registrirano do 10.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
38975222002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам