1 / 5
Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc
2.900 €
19.01.2023 14:20

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Kxf

Odlicna soatojba
072 241 402
072 241 402

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
072272472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам