1 / 11
125cc kineski pali vozi remontira
150 €
11.12.2022 16:28

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

125cc pali vozi

Километри:

10000

Motorot e pali vozi ima nov klip cilindar nov karburator nov kais nov variator so rolni lamela svekica pali na akumulator kurgla nema dokumenti izgubeni se prodava evtino za po nivi
071 830 030

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blagojche
Потврден огласувач
071830030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам