1 / 1
Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 13:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и општина Радовиш и околните села,Валандово,Дојран,Богданци,Гевгелија.(познавање на реоните)

Работно искуство како дистрибутер на храна(сувомесно) и цигари,и достава на храна со познавање на сите улици и населени места.

Исто така можам да работама како дистрибутер,доставувач,курир со Б и Ц категорија.


Професионално и одговорно.

Место на живеење:Струмица

Можете да ме контактирате на: 078-678-234 Viber

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам