1 / 4
Zvucnici AIWA SX-NBL25
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2023 19:13

Кисела Вода / Скопје

Prodavam par zvucnici AIWA model SX-NBL25 – 40W 6 Ω, vo odlicna sostojba. Cena: 2.000 den / Mob: 070/226-300.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070226300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам