1 / 1
ЈАМБОЛИСКИ ПРЕКРИВКИ
1.500 МКД
Цената не е фиксна
09.10.2022 20:05

Аеродром / Скопје

ITNO !!!
Se prodavaat 4 koristeni jamboliski prekrivki pogodni za planinarski domovi ili za domasni uslovi, (poradi selenje).
1 jamb = 2.40 x 2.0
2 jamb = 2.20 x 1.90
3 jamb = 2.10 x 1.60
4 jamb = 1.60 x 0.85

Uvid na lice mesto od 18 do 20h, samo po dogovor.
Uvid e na 5ti sprat. Transportot e vaš.
Bez viber poraki. Javuvanja od 11 do 19h.

077 56 88 09
075 31 46 34

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Сссс
Потврден огласувач
070000001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам