1 / 6
KTM 640 LC4 2006 registriran full servis
1 €
27.11.2022 13:41

Битола / Битола

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

lc4 640

Километри:

30000

motoro e vo mnogu odlicna sostojba bez ni 1 denar vlog po nego ispraven 100%
zvezdi lanec 90% se dobri
gumi skoro novi
pali na taster i kurbla
into na 075531661 bitola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Almir
Потврден огласувач
075531661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам