1 / 8
Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema
1.999 €
27.01.2023 08:53

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava peugeot 406 dizel ful oprema klima ispravna dva kluca servis napraven reg cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071834460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам