1 / 12
KOZUF SMRDLIVA VODA
260.000 €
Цената не е фиксна
11.10.2022 16:00

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

5

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kozuf planina smrdliva voda

Se prodava vikendica na Kozuf planina naselba Smrdliva Voda ⚠️25km od Gevgelija.
Komplet namestena
⚠️⚠️⚠️TEL 071251433 ⚠️⚠️

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ZLATE
Потврден огласувач
071251474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам