1 / 4
ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА
По Договор
01.02.2023 10:40

Битола / Битола

Квадратура:

626 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела со маркица
за градба на улица Даме Груев, Мал Париз.
Големина на парцелата - 626 м2, основа - 167м2, висина до венец - 7,5 м, вкупна стамбена површина - 334 м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
076500012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам