1 / 11
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !
300 €
22.02.2023 17:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Влае кај Бензинската, станот поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина заџсадови, бања, нова градба, балкон, клима, машина, паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, по потреба би се донеле лежаи во спална, вселив веднаш...

цена-300 евра

шифра 25526

контакт тел: 078/219-508


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

420 €

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Буњаковец !

700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам