1 / 5
Se prodavaat novi VENECIJANER ROLETNI
1 МКД
Цената не е фиксна
15.11.2022 22:51

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat VENECIJANER ROLETNI.
5 VENECIJANER ROLETNI so dimenzija 54.5x 117
1 VENECIJANER ROLETNA so dimenzija 57.5x 117
Za kupuvanje na site VENECIJANER ROLETNI sleduva popust.!!!

Kontakt telefon: Dragan -070-404.835

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
075-212-655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам