1 / 11
Beta 50cc 2t ekstra zacuvana
1.200 €
01.01.2023 18:03

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Beta

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

Rr 50 Beta 2t 5brzini ekstra 2012 g

Километри:

20000

Motorot e donesen od Switzerland ispraven svetla zmigavci, sirena ,2t 50 kubici vodeno ladenje Beta

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078338456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам