1 / 5
Opel meriva 1.7 cdti
По Договор
04.03.2023 12:53

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prekrasno familijarno vozilo
Moze da se vidi I na slikata
Oprema:
Klima
Servo
Centralno
El.na staklo
Cd.radio
Original km moze da se proveri vo servis
Nudime poveke moznosti na plajkajne:
Ima možnost i so učestvo na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avto plac
Потврден огласувач
071262616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам