1 / 10
Kolicka Pierre Cardin komplet so torba
3.500 МКД
18.02.2023 08:52

Битола / Битола

Опис:
Kolickata e ispravna, so povekje nivoa, udobna i lesna za manipulacija.Platnenio del lesno se vadi i se peri vo masina

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Borche
Потврден огласувач
075350590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам