1 / 4
Sprat od stalka Spider pro
По Договор
10.10.2022 12:36

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam sprat od stalka za sajzer Spider pro (crna), nova ne koristena. Cena po dogovor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071543011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам