1 / 7
Dzip Suzuki Grand Vitara 2.4benzin Avtomatik 4x4 jeep off
9.200 €
9.500 €
Денес 12:05

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Модел:

Grand Vitara

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo ispravna vozna sostojba.
Uvezeno od Svajcarija.
Motor 2.4 benzin 4 cilindri 170konji.
Avtomatik menjac.
4x4 brzi spori.
161000km originalni.
2009g.
Klima. Kuka. KEYLESS.
Greaci na sedista.
Nov set bandazi gumi.
Registrirano do 10.2023.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам