1 / 4
Scania 380
По Договор
27.05.2023 09:45

Битола / Битола

2003godina registrirana cela godina komplet so prikolica

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
075460394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам