1 / 8
Prdavam Yamaha Alto saxophone
700 €
Цената не е фиксна
10.10.2022 17:01

Штип / Штип

Prodavam Yamaha alto saxophone Model 32
mnogu malku koristen. se e originalno stoi i e vo odlicna sostojba.

Mozn zamena za star Conn, King ili Martin

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
078469434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам