1 / 2
Bunda od vistinsko krzno od ZLATNA LISICA
380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2022 20:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Останато

Големина:

37

Боја:

Златна

Nova bunda od vistinsko krzno od Kaliforniska zlatna lisica. Bezvremenski dizajn i kvalitet.
Velicina S.

Informacii samo na sledniot telefonski broj:
071213022!!!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Oki
Потврден огласувач
077654525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам