1 / 2
Alpina caravele
8.000 МКД
27.03.2023 11:52

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Alpina caravele 3 godini star bez brzini so kontra
Telefon za kontakt 078 260 536

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
078602469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам