1 / 2
Fiesta 1.1 benzin na delovi
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 21:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(zariban)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
070308209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам