1 / 12
VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA
1 €
22.01.2023 21:51

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVODENO 2008
MOTOR 2.0 TDI 103 KW - 140 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
BORD KOMPJUTER
RADIO MULTIMEDIA SSD CARD
PARKING SENZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI SO ZIMSKI GUMI
VOZILOTO E EXTRA SACUVANO,SO IDEALEN MOTOR BEZ NIKAKVI ZABELESKI...
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100 % GARANCIA ZA KILOMETRI
PERFKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам