1 / 10
MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***
5.999 €
01.02.2023 16:46

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E UVOZ GERMANIJA
SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI
KUPENA OD PRV GAZDA GERMANIJA
SERVISNA KNISKA
IMA POMINATO 145 000 KM
IMA INSTALIRANO NOV PLINSKI URED
POTROSUVACKA 9 LITRI NA 100 KM
KOLATA E PERFEKTNO ZACUVANA
NOVA NOVA NOVA
SAMO ZA CENITELI I VISTINSKI POZNAVACI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам