1 / 12
Napojuvanje so Regulacija na Napon,(Regulated Power Supply)
4.000 МКД
09.03.2023 11:16

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava novo Napojuvanje so Regulacija na Napon, (Regulated Power Supply)Regulirano Napojuvanje na Volti i Amperi,Specifikacii pisuva na slikite , 65 evra ,slikite se od nego za podetalno na tel 070 739 114

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070739114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам