1 / 6
Topansko Pole 58m2-se prodava
800 €
03.12.2022 10:49

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Topansko Pole

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Topansko Pole ( sproti trgovskiot centar) 58m2 ( 34+24m2 dogradba ), na 2 kat/5, bez lift i bez parno.
STANOT E CELOSNO ZA RENOVIRANJE!
Cena 800 eu/m2...075/201-108

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

sofija
Потврден огласувач
075/201-108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам