1 / 12
Chicco Urban kolicka
6.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 19:49

Битола / Битола

Kolickata e koristena no ne e ostetena, funkcionira se na nea besprekorno i e kompletna kako sto doaga od prodavnica so zimska prekrivka.
So nea odi torbica od Chicco
Se koristi od 0 meseci.
Kupena e 24.000 den

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Danail
Потврден огласувач
077882822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам