1 / 6
Prosavam Tv,radio,gramofon Saba od 1955 godinna
По Договор
11.12.2022 13:15

Битола / Битола

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

Пониска од 24 cm

Prodavam Saba tv od 1955 godina nadvoreano dobro socuvano,

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Vladimir
Straso
Потврден огласувач
075314108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам