1 / 3
Krevet na izvlekuvanje / Кревет на извлекување
7.000 МКД
Цената не е фиксна
11.10.2022 12:42

Аеродром / Скопје

Prodavam krevet na izvlekuvanje, vo odlicna sostojba i malku koristen.

Dimenzii 200 x 90 x 70

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
071351535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам