1 / 7
ARMANI Jeans - оригинална, зимска женска јакна
100 €
05.02.2023 06:58

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

L

Боја:

Кафена

ARMANI Jeans - оригинална женска јакна, од превртена кожа, екстра шик, топла, мека, пријатна за носење.
Конфекциски број USA 40. Боја кафена, со крзно од внатрешната страна. Само неколку пати е облечена, бидејќи е купена помала. Патентите и нитните се во беспрекорен ред. Крзното и надворешната страна исто така.
Извонредно изгледа, како нова е. Купена е во Германија.
Цена 100€ фиксна.
Инф на тел 075560456

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Стан
Потврден огласувач
075560456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам